Kocour Vortex

SVOJÍ TVÁŘ SI ZACHOVEJ A OSTATNÍM POHLED DEJ, TĚM CO ZA MASKOU KRČEJ SE, NAVÍC LÁSKU MĚJ A KDOŽ POMOCI SI ŽÁDÁ, NASTAV RUKU, KDEPAK ZÁDA.

ČEZ elektřina

Ivan Píša napsal k ČEZ elektřina:

Jak že to vypadá že je to domluveno? Velmi zajímavý návrh přišel od ČEZu po zdanění fotovoltaických elektráren 50%. Co to znamená? Především to, že investoři FTV nebudou mít zpět vložené prostředky za 9-11let, ale za 18-22let. Tudíž ČEZ přišla s návrhem na odkup FTV od soukromých subjektů a to to za cenu pořizovacích nákladů, nebo snad i pod cenou. Co z toho vyplývá? Snad jen to, že stát je majoritním většinovým vlastníkem a tedy domělé dohody s vedením ČEZu mohou být takové. Jelikož jsme se zavázaly dleEU do r. 2020 využívat nejméně 20% elektřiny z obnovitelných zdrojů, pak tedy zdaníme FTV, následně je odkoupíme, budeme několik let vydělávat sami sobě od státu i od lidí, poté zase daň na FTV zrušíme a budeme vydělávat mnohem víc. To ale až v době kdy budeme mít jako nadnárodní společnost od státu zaručeně potvrzené ujednání, že ČEZ je vlastníkem 98% všech FTV v republice a bude otvírat další, a tedy je nepřístupné aby se provozovaly a povolovaly další FTV. ČEZ a stát to všechno zajistí. Investoři nepřijdou o peníze a nebudou se muset soudit, neboť jim byl nybídnut odkup jejich FTV a novým investorem bude přeci jen stát a ČEZ a tím se utvrdí moc ČEZu a splní požadavky EU. A co naše peníze, kam se podějí? Vzhůru do ČEZu padají a tam se v klidu skladují. Mocenské firmy si tleskají, za svůj úspěch odměny si dávají, politici skrytí pod rouškou lepší a kvalitnější a přeci jen o 5%dražší energie předkládají občanám jak že to s námi myslí dobře a jak to pěkně vymysleli. NO - vskutku, co všechno člověk udělá a je schopen udělat pro prachy a v pomatenosti a vyčůranosti své mysli, když nemyslí na občana, ale pouze na sebe.

http://www.denikpolitika.cz/politik/ivan-pisa (více)
14.11.2010 21:07 | Autor: Ivan Píša | 0 komentářů | stálý odkaz


Panenský kokosový olej (více klikni na obrázek)

Panenský kokosový olej je nyní hojně používán jako doplněk stravy při redukci tělesné váhy. Zdá se neuvěřitelné, že tuk pomáhá hubnutí. Má menší energetickou hodnotu než ostatní tuky, stimuluje tělesný metabolismus k „vyšším obrátkám“, nezatěžuje štítnou žlázu.

kokosový olej

(více)
28.10.2010 15:24 | Autor: Jirka Urba | 0 komentářů | stálý odkaz


© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se