Kocour Vortex

SVOJÍ TVÁŘ SI ZACHOVEJ A OSTATNÍM POHLED DEJ, TĚM CO ZA MASKOU KRČEJ SE, NAVÍC LÁSKU MĚJ A KDOŽ POMOCI SI ŽÁDÁ, NASTAV RUKU, KDEPAK ZÁDA.

SOBOTA 18.4.2009 DEN V JINÉM SVĚTĚ Žebrák

od 10 hodin do 20 hodin   www.lecivydomek.cz

Kulturní, relaxační, meditační,  regenerační den

 

za zvýhodněné vstupné - 320,- Kč na všechny akce po celý den.

Žebrák, Pražská 124, (u hlavní silnice - směr k solné jeskyni, druhý dům-poslední v řadě- od Léčivého domku.) Parkování v místě konání  - ve dvoře - po silnici kolem solné jeskyně rovně do vrat.                                (jedno dítě do 15 let v doprovodu dospělé osoby - zdarma)

Přijďte si odpočinout a nabrat nové síly. Můžete se jen podívat nebo se i zapojit                           v průběhu celého dne se bude konat:V 10 a ve 14 hodin v kapli BŘIŠNÍ TANEC - úvod, povídání k historii a obecně k tradici orientálního tance, jaké jsou možnosti pomůcek nebo nástrojů při tanci. Ukázka jednoho tance/tanců - vysvětlení správného postoje a technika základních prvků, odpověď na případné dotazy. Pro ženy, které by měly zájem menší rozcvička  při pomalejší skladbě, dále třeba další skladba (rychlejší)  - dle zájmu.


Hra na digeridoo, tibetské mísy, bubny, Alikvotní zpěvy  - (v kapli po celý den /mimo přednášky) - můžete jen poslouchat, nebo se zapojit do hraní na nástroje /můžete si je od nás zapůjčit a vyzkoušet hraní na všechny nástroje - rádi Vám to ukážeme a naučíme - anebo si je můžete i koupit - za dobré ceny/

Jóga - Chi-kung - jednoduché, leč velmi účinné energetické cvičení, Pranajáma - dechové cvičení (kontrola dechu), Relaxace - procítění sebe sama skrze soustředění na dech - Jaromír a Heda Košťálkovi

Meditační cvičení

Vysypávání mandal pískem - můžete si vyzkoušet Vaši trpělivost zdobením mandal

Přednáška o drahých kamenech - dozvíte se více o léčivé síle kamenů, naučíte se zacházet s kyvadlem

Relax kino - filmy - fotky z Indie

Čínské koule ČCHI HONG - Masáž Čchi Hong + PŘEDNÁŠKA

 -  jde o masáž  zadní části celého těla v oblečení v leže na břiše. Tj.  krční páteř, páteř celkově, krk a oblast kolem uší, deltové svaly, biceps, triceps, oblast kolem kloubů a jamka, bederní páteř, zadek, kolena, kolení jamka, achilovka a ještě masáž nohou a rukou.  Masáž trvá kolem 20.minut.

Masážní křeslo a přístrojová akupresura chodidel

Doteková masáž


masáže jako setkaní dotekem. Zvláštní druhy rozhovoru... Místo pro ty, kteří se potřebují zastavit a vnímat.. nehodnotit, nevykládat, nepřemýšlet jen cítit, otevřít se, uvolnit... dýchat. Beze slov nasloucháme tělu, tomu o jakou péči právě žádá. - Zita Pavlištová, Milan Iléš.

V 11.30 hodin přednáška - Ivan Píša  -  Nekonečné porozumění, přijímání a rozdávání

25 min působení harmonizujících energií v pyramidě - průběžně pro jednotlivé osoby.

V 19:30 hodin Dechové cvičení - Ivan Píša - jediné, jednoduché a univerzální, společné vyslání klidu, míru a lásky do prostoru, zodpovězení Vašich dotazů

Výklad tarotových karet - Jiří Urbánek

Prodejní expozice ručně malovaných obrazů - Viktor Richter

4 x Spinning trenažéry

Možnost občerstvení - nějaké dobroty  a   Čajovna             

 

Informace na mob. 739 206 788.


12.04.2009 23:04 | Autor: Jirka UrbaKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se