Kocour Vortex

SVOJÍ TVÁŘ SI ZACHOVEJ A OSTATNÍM POHLED DEJ, TĚM CO ZA MASKOU KRČEJ SE, NAVÍC LÁSKU MĚJ A KDOŽ POMOCI SI ŽÁDÁ, NASTAV RUKU, KDEPAK ZÁDA.

Horoskop na rok 2009

Letošní rok se jistě víc jak jindy snoubí s velikými otázkami a staví nás do zcela jiné pozice než jsme byli zvyklí doposavad řešit. Něco jakoby se urychlovalo či se ubíralo do jednoho bodu, který jakoby nebyl optimálně velký a my cítíme, že jsme jakoby tlačeni. I když vím, že horoskopy nemusí být vůbec pravdivé a že na každého jedince je specifický vliv planet, především zásluhou duchovně - andělských zákonů, předkládám vám tento vcelku obsáhlý horoskop.


>>> klikni na obrázek >>>

vortík poslední fotka

Z tohoto víše zmíněného vyplývá, že pokud se bytost snaží pokračovat na přímé mystické cestě, bude pro ni velice doplňující tato informace v třídílném podání od pana Jaroslava Chvátala.

header_l

Článek či nástin skutečností prezentovaný panem Jaroslavem Chvátalem nám odkrývá zcela jiné pojetí reality a patřičně uřezává kořeny (řetězi) mysli a my můžeme zpozorovat svobodnou volbu práce s časem a tím ztratit pozici ovce běžící ve stádu a zažít jen svoje spočinutí v přítomnosti, svůj Vortex.

21.02.2009 22:34 | Autor: JirkaUrbaKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se