Kocour Vortex

SVOJÍ TVÁŘ SI ZACHOVEJ A OSTATNÍM POHLED DEJ, TĚM CO ZA MASKOU KRČEJ SE, NAVÍC LÁSKU MĚJ A KDOŽ POMOCI SI ŽÁDÁ, NASTAV RUKU, KDEPAK ZÁDA.

Lo-pan

Dovoluji si vám představit jeden článek od známého-neznámého autora, kterýž tuto

SOBOTU 14.2.2009

v DEN V JINÉM SVĚTĚ

od 10 hodin do 20 hodin www.lecivydomek.cz

bude pevně věřím především patřit právě jeho osobě, či bytosti, a můžete se této přednášky pod názvem níže zúčastnit:

 Beseda o čínské astrologii a předpověd na rok 2009 

podle pravidel klasické čínské astrologie 4 pilířů a 8 znaků. Během přednášky se dozvíte co přináší rok Zemského Buvola a jaký má vliv do dalších znamení a také do systému Feng Shui. Po besedě máte možnost nechat si sestavit horoskop a najít vaše pravé znamení zvěrokruhu, které je ukryto ve dni zrození. J. Vydržel.

japonska vez

.: Umění Větru a Vody je cestou k harmonii

Feng Shui

Skoro vždy, když slyšíme o Číně a její kultuře, ihned se nám vybaví pojmy jako Drak, porcelán, čaj a podobně. Vybaví se nám to prazvláštní prostředí Hong Kongu s průvody tanečníků v maskách Draků a Lvů, které procházejí za ryčného zvuku bubnů, činelů a píšťal městem při oslavách Nového roku, nebo obrázky Velké čínské zdi, která je největší lidskou stavbou světa. I přes velkou dálku, která nás od Číny dělí, slyšeli někteří již něco i o čínské astrologii a Feng Shui. Slyšeli o tom zvláštním světě nadpřirozených sil, který se tak velice liší od toho našeho. Vždyť koho by nepobavilo když zjistí, že se jeho žena narodila v roce Kozy, nebo že se manžel narodil v roce Prasete ...... Ale je to opravdu tolik cizí a rozdílný svět než ten náš?

Feng Shui

japonska garden

11.02.2009 02:54 | Autor: JirkaUrbaKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se