Kocour Vortex

SVOJÍ TVÁŘ SI ZACHOVEJ A OSTATNÍM POHLED DEJ, TĚM CO ZA MASKOU KRČEJ SE, NAVÍC LÁSKU MĚJ A KDOŽ POMOCI SI ŽÁDÁ, NASTAV RUKU, KDEPAK ZÁDA.

Zakořeňování.

Krásná lidská přání se vždy splní.
    Často jsem byl samotářský a jediné co mě opravdu bavilo a po čem jsem moc toužil bylo mít přítele, přátele, žít s přírodou a naučit se správně zacházet s duchovní či kosmickou energií. Již v době mé temné a pubertální jsem experimentoval s přáními a uměl jich dosáhnouti. Jen nebyl záměr z mé strany vůbec čistý a potom následoval následek a toť v silně tvrdé formě. Pochopil jsem, jak je člověk mocný a může býti duší i tělem o poznání výše.
    Nachodil jsem tisíce kilometrů, během sedmi let kolem 30 000 km abych se naučil používat rozum a našel místo kam mohu zapustit své kořeny.
    Alenka, která mi moc pomohla a je nyní moje sousedka, našla opuštěný dům ke koupi,tak začal jsem budovat a opravovat starý kamenný domek se dvěmi místnostmi, suchým záchodem a malým chlívkem. Od narození do 28let jsem žil v bytovce, kterou jsem dobrovolně opustil a zanechal sestře. Pak jsem různě bydlel v podnájmu či třeba v chatce u rybníka.
     Mít svůj domek byl luxus a veliké dobrodružství a to přání jsem vyslovil měsíc před tím než jsem dostal klíč od majitele.
30.07.2008 19:22 | Autor: JirkaUrbaKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se